Spotify Takipçi Çıkarma Yöntemleri

Bu içeriğimizde Spotify üzerinde nasıl takipçi çıkarma işlemini yapabileceğiniz konusunda gerekli olan bilgilere değiniyoruz. İşte ayrıntılar…

Günümüzün önde gelen müzik uygulamalarından biri olan Spotify üzerinde takipçilerinizden birinin sizi takip etmesini istememekteyseniz o halde hamlede bulunabilirsiniz. Pek çoğumuzun kullandığı, hem mobil hem de PC platformunda kullanılabilen bir çevrimiçi müzik dinleme uygulaması olan Spotify üzerinde takipçilerinizi engelleyip onları takipten çıkarmanız mümkündür.

Spotify takipçi çıkarma adımları:

İlk olarak Spotify uygulamasını çalıştırınız. Ardından sağ üst kısımda yer almakta olan kullanıcı adınızın üzerine tıklayınız. Sonrasında açılan sekme içerisinden Profil seçeneğine tıklayınız ve açılan pencere içerisinde takipçilerinizin bulunduğu yazının üzerine tıklayınız. Listelenen takipçiler arasından çıkarmak istediğiniz profili bularak üzerine tıklayınız. Ardından üç nokta sembolüne tıklayarak açılan sekme içerisinden Engelle seçeneğine tıklayınız.

Böylece kullanıcı engellendiğinden artık sizi takip edemeyecek olup yani bir takipçiyi çıkarmak için onu engelleme yoluna başvurabilirsiniz. Eğer daha sonra kararınızdan vazgeçerseniz engellemiş olduğunuz Spotify kullanıcısının engelini açarak tekrar sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Uyguladığınız engelleme işleminin geri alınabilmesi kullanıcı deneyimi açısından yararlı bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Spotify üzerinde takipçi çıkarma, hesap silme, üyelik iptali v.b. hususları hızlı bir şekilde uygulayabilir, Spotify ile ilgili daha fazla içeriğe sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın