Telegram Kanal Görüntülenememe Hatası Çözüm Rehberi

Bu içeriğimizde Telegram platformunda kanal görüntülenememe sorununun nasıl giderilebileceğiyle ilgili olarak bilgilere yer veriyoruz.

Telegram kanalına girmeye çalıştığınız zaman Bu Kanal Görüntülenemiyor şeklinde bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Söz konusu hata karşısında deneyebileceğimiz çözüm yöntemi bulunmaktadır.

Hataya neden olan unsur Telegram’ın kanalın faaliyetlerini yasaklaması veya görünümden gizlemesi olabilir. Çünkü bazı üyeler yasa dışı veya müstehcen içerikler nedeniyle yaptırıma uğrayabilmektedir. Bir Telegram kanalı kapatıldığında kanalı görüntülemeye çalıştığınız zaman Bu Kanal Görüntülenemiyor hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda bazı seçeneklerden ince ayar yapabilir ve kanalın içeriğini görmeyi deneyebilirsiniz. Örneğin kanalın hassas içeriği bulunuyorsa Telegram onu gizleyebilir. Bu durumda hassas içerik filtrenizi deakitf hale getirebilirsiniz ve böylece ulaşabilirsiniz. 18 yaşın üzerinde iseniz filtreyi kapatabilirsiniz ve kanalı görüntüleyebilirsiniz.

Telegram kanal görüntülememe hatasını giderme yöntemlerinden en etkilisi Nicegram bot olup, Telegram arama çubuğuna nicegram bot yazınız. Bot yazan seçeneğe dokununuz. Ekranın altındaki Başlat düğmesine dokunup Nicegram Web altındaki bağlantıya tıklayınız. Sonrasında Telegram ile Giriş Yap seçeneğine tıklayınız. Hem 18 Yaşındayım, hem de Hassas Olabilecek İçeriği Göster seçeneklerini açınız ve kaydediniz. Değişikliklerin aktif olması için Telegram’ı kapatıp açınız. İşlemi başarıyla tamamladıktan sonra önceden erişemediğiniz içeriğe erişmeye başlayacaksınız

Cevap bırakın