Telegram Yazılımına Yönelik Yeni Güncelleme Çıktı

Popüler mesajlaşma yazılımlarından Telegram için yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte habere dair ayrıntılar…

Online mesajlaşma uygulamaları günümüzde büyük ilgi görüyor. Telegram da alanında en fazla kullanılan uygulamalardan biri olup şimdi yeni bir yazılım güncellemesi aldı ve böylece yeni özellikler kazandı.

Paylaşılan güncelleme profil kısmında paylaşılan fotoğraf koleksiyonu hususunda değişiklik yaptı. Güncellemeyle videolara, dosyalara erişim sağlayabilen yeni bir sekmeniz var. Herhangi bir fotoğrafı veyahut videoyu bölümüne girdiğiniz zaman anında erişmenizi sağlayan bir bağlantı sekmesi dahil edilmiş. Böylece uygulamanın daha kullanışlı olması sağlanmış.

Güncellemeyle birlikte uygulamanın sürümü 5.15 e yükselmiş durumda olup yeniden tasarlanan profil sayfaları, Instagram hikayeler özelliğinin benzeri bir medya taramasını beraberinde getiriyor.

Yayınlanan güncelleme Play Store üzerinden kolayca edinilebilmekte olup Telegram kullanıcıları için güzel avantajlar sağlıyor. Aynı zamanda güvenlik tarafında da bazı iyileştirmeler güncellemeyle birlikte kullanıcıya sunulmuş durumda. Bu bizce en önemli artısı.

Cevap bırakın