The Witcher 3 GOTY 15 TL Oldu!

En sevilen oyunlardan The Witcher 3’ün GOTY sürümü, Steam üzerinde yüzde 80 indirimle 15 TL’den satılıyor.

The Witcher serisi özellikle son oyunu The Witcher 3 ile büyük bir oyuncu kitlesine erişti ve şu an dünyanın en sevilen oyun serilerinden biri olarak kabul ediliyor.

Seri kapsamında The Witcher 3 GOTY sürümü satılmakta olup, bu sürüm içerisinde hem The Witcher 3 : Wild Hunt ana oyununu hem de onun için çıkan ek içerikleri barındırıyor. Steam üzerindeki normal fiyatı 74,99 TL olan The Witcher 3 GOTY sürümü yeni bir Steam indirimi ile yüzde 80 avantajlı fiyatıyla 14,99 TL’den satılıyor. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha ucuza satın alabiliyorsunuz.

Uygulanan indirime The Witcher 3 resmi Steam sayfası üzerinden ulaşılabilmekte olup, indirim 27 Mayıs akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak. Henüz The Witcher evreniyle hiç tanışmamış olanların ise oyun serisine ilk oyun olan The Witcher 1’i oynayarak başlamalarını öneririz. Grafiksel olarak eski gözüküyor olabilir ancak hikaye bu tarz serilerde önemlidir ve hikayeyi anlamak için seriyi baştan oynamaya başlamanız gerekir.

Cevap bırakın