The Witcher 3 Wild Hunt, Enflasyona İnat 15 TL Oldu!

The Witcher serisi için piyasaya sürülen son video oyunu konumunda olan The Witcher 3 Wild Hunt için büyük çaplı bir indirim gerçekleştirildi. Oyunun Complete Edition isimli sürümü kısa bir süreliğine sadece 15 TL’ye inmiş durumda. İşte habere ilişkin tüm ayrıntılar…

CD Projekt RED tarafından sunulan video oyunu The Witcher serisi için son olarak The Witcher 3 Wild Hunt isimli oyun piyasaya sürüldü. Geçtiğimiz günlerde büyük çaplı bir güncelleme de alan The Witcher 3 oyununa yönelik olarak olukta cazip bir indirim uygulanmış durumda. Böylece oyun adeta enflasyona inat 15 TL oldu. Peki indirimin detayları neler?

%80 indirime girdi !

Steam platformu üzerindeki normal fiyatı 74,99 TL olan The Witcher 3 Complete Edition isimli paketin yeni fiyatı %80 indirimle 14,99 TL olmuş durumda. Böylece oyuncular oldukça düşük bir ücretle The Witcher 3 gibi efsanevi bir oyuna sahip olabiliyorlar. Uygulanan indirim fırsatı 26 Ocak akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, böylece oyuncular yapımı cazip bir fiyattan elde etmiş olabilecek.

İndirimi uygulayabilmek için Steam The Witcher 3 sayfasını görüntüleyiniz ve Sepete Ekle butonuna basıp ardından satın alma adımlarını gerçekleştiriniz. Böylece oyunu cazip bir fiyattan edinmiş olursunuz.

Cevap bırakın