The Witcher 3 Wild Hunt GOTY Hakkında Önemli Fırsat!

Dünyanın en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilen The Witcher serisinin son oyunu The Witcher 3 Wild Hunt , Steam platformu üzerinde muazzam bir indirimle satılıyor.

Gerçekleştirilen yeni dev indirimle birlikte oyunun fiyatının son derece cazip bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Normalde 72 TL’den satılan oyunu şu an yalnızca 22 TL’den satın alabilmek mümkün. Gerçekleştirilen %70 oranındaki dev indirim 9 Eylül akşamına kadar geçerliliğini koruyacak. Eğer bu oyuna sahip olmak istiyorsanız, bu kadar uygun bir fiyata inmişken acele edin! Çünkü uzun bir süre bu kadar uygun bir fiyata inmeyebilir.

The Witcher serisi ülkemizde de son derece ilgi gösterilen bir video oyunu serisi. Aslında bir kitaptan esinlenilerek ortaya konulan The Witcher oyunları kısa zamanda oldukça sevildi ve ülkemizde de son derece popüler bir hale geldi. Şu an The Witcher oyunlarının tümünü Türkçe dil desteği ile birlikte oynamak da mümkün. Bu da oyuncuya ayrı bir zevk katıyor. Çünkü The Witcher hikaye bazlı bir oyun ve oynarken nelerden bahsedildiğini anlamanız, hikayeyi özümsemeniz gerekiyor.

Kampanyaya oyunun resmi Steam sayfasını görüntüleyip ulaşabilirsiniz. Oyunu satın alabilmek için maaş kartı veya kredi kartı kullanabiliyorsunuz. PayPal üzerinden de bildiğimiz kadarıyla ödeme olabiliyor ancak PayPal şu an ülkemizde deaktif durumda. Steam üzerindeki ödemeler Valve iş birliğindeki platform üzerinden gerçekleştiriliyor ve genel itibariyle güvenli bulunuyor.

Cevap bırakın