Twitter’da Tüm Tweetleri Toplu Olarak Silme (Kolay Yöntem)

Twitter’da tüm tweetleri toplu olarak silmenizin pratik bir yolu var! Toplu tweet silmeyi içeriğimizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Özellikle çok fazla tweet atılmış bir hesapta tüm tweetleri silmek istediğiniz zaman bu adeta işkenceye  dönüşüyor. Çünkü tek tek her tweetin üzerine gelip silmeniz gerekiyor. Bu da saatlerinizi alabilir. Oysa bunun pratik, pek bilinmeyen bir yöntemi var.

Twitter’da tüm tweetlerinizi toplu olarak silmek normal yolla mümkün değil. Yani Twitter ekibi tarafından size böyle bir seçenek sunulmamış. O yüzden yardımcı programlar gerekiyor veya bir kod kullanmanız gerekiyor. Yardımcı pograramlara çok fazla izin vermek zorunda olduğunuz için ben ikinci yöntemi öneriyorum ve onu anlatacağım.

Öncelikle bu işlem her ne kadar kodlarla ilgili olsada kod bilginizin olması gerekmez. Eğer anlattıklarımı harfiyen uygularsanız sorunsuz bir şekilde tüm tweetlerinizi silersiniz.

Başlayalım;

İşlem için Mozilla Firefox veya Chrome tarayıcılarından birini kullanmamız gerekiyor. Bu yüzden bu iki tarayıcıdan birini açın ve Twitter sitesine girin. Twitter hesabınıza da giriş yaptığınıza emin olun. Ardından profilimize girelim ve klavyemizden F12 tuşuna basalım. Bu tuş sizi pek çok kodlamanın bulunduğu bir pencereye götürecek. Pencere açıldığında üst tarafında bulunan sekmelerden Console yazısına tıklayın.

Ardından aşağıda vereceğim kodu boş alana yapıştırın ve klavyenizden Enter tuşuna basın. Böylelikle toplu silme  işlemi başlayacaktır. Dilerseniz istediğiniz aşamada durduradabilirsiniz.

var kac_tweet_atla = 0;
setInterval(function() {
setTimeout(function(){
$(“.Icon.Icon–small.Icon–retweeted”).parents(“.js-stream-item.stream-item.stream-item”).remove()
$(“.stream-item”).find(“.js-actionDelete > button”)[kac_tweet_atla].click();
},1000)
setTimeout(function(){
$(“.modal.draggable#delete-tweet-dialog-dialog button.btn.primary-btn.delete-action”).click();
},1000)
},2000)
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollBottom);
},10000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

 

Bir cevap

  1. Halim biber 1 Ocak 2018

Cevap bırakın