Vivo Y18 Hakkında Pek Çok Detay Belli Oldu!

Vivo’nun Y18 isimli akıllı telefon modeline ilişkin olarak bazı gelişmeler meydana geldi. Cihaza dair pek çok detay ortaya çıktı.

Akıllı telefon kategorisinde popüler markalardan biri haline gelen Vivo ülkemiz pazarında da aktif olarak rol oynuyor ve şirket şimdi yeni akıllı telefon modelleri piyasaya sürmek için kolları sıvamış durumda.

Vivo Y18 hakkında detaylar belirlendi!

Son gelişmeler Vivo Y18 akıllı telefonunun V2332 model numarası ile Google Play Console veritabanı üzerinde ortaya çıktığını gösteriyor. Öte yandan gelişmeler akıllı telefonun büyük bir olasılıkla Y03 isimli bir diğer modelin farklı pazarlar için yeniden yapılandırılmış bir versiyonu olarak kendisini göstereceğine işaret ediyor. Eğer bu gerçek ise o halde Y serisi bu akıllı telefonun teknik özelliklerinin de neredeyse aynı olacağını söyleyebiliriz.

Daha önce Bluetooth SIG sertifikasında Bluetooth 5.0 standardı ile gözüken akıllı telefonun tasarım açısından da yine Y03 modeli ile benzerlik gösterdiği gelen bilgiler arasında. Bunun dışında cihazın yonga seti olarak Helio G85 işlemcisine sahip olduğu ve bu işlemci etrafında temel özelliklerinin de şekillendiğini söylemek mümkün.

Telefona dair gelen son bilgiler cihazda 6 GB RAM kullanılacağını, bu bağlamda Y03 modelinden farklılık arz edeceğini gösterirken, bunun yanı sıra ürün Android 14 işletim sistemiyle piyasaya sürülecek ve uzun süre yazılımsal güncellemelerden nasibini alması bekleniyor.

Cevap bırakın