Xperia Çekici XZ Premium Tasarımı!

Sony özellikle tasarım düşkünü kullanıcılarını hedefleyerek tasarladığı özel bir Xperia XZ Premium telefonunu görücüye çıkardı.

Tasarım konusunda birkaç yıldır pek değişmeyen kaliteli bir çizgiyi takip eden Sony biraz yenilik istemiş olacak ki oldukça çekici bir renk tonu kullanılan özel tasarımlı Xperia XZ Premium‘u ortaya çıkardı.

Barcelona’da yapılan Dünya Mobil Kongresi çerçevesinde birçok Xperia modeli tanıtılmıştı. Alt segmentte Xperia XA1 ve XA1 Ultra, üst segmentte ise Xperia XZ Premium ve Xperia XZs modelleri Sony‘nin elini güçlendirmişti.

 

 

Sony tarafından en değerli modelleri olarak kabul edilen ve çok büyük beklenti içinde oldukları Xperia XZ Premium modeline ise “Rosso” isminde özel bir renk tasarımı opsiyonu eklendi. Peki nedir bu rengi özel kılan? Ünlü süper otomobil firması Ferrari‘nin o çok beğendiğimiz kırmızısının aynısı olması!

Şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa sunulan Rosso renkli Xperia XZ Premium yakında tüm dünyada bu özel renk seçeneğiyle satışta olacak.

Sony ekran konusundaki tecrübesini 4çözünürlüklü ekranına yansıttığı Xperia XZ Premium donanım olarak da çok güçlü. Spangradon 835 işlemci ile ve 4 GB RAM ile güçlendirilmiş model Note 8 gibi en üst seviye telefonlarla denk olacak bir donanım seviyesinde olmasına rağmen fiyat konusunda rakiplerinden daha aşağıda olması sayesinde epey ilgi görecek gibi görünüyor.

Peki sizler Xperia XZ Premium modelini Rosso renk seçeneğiyle almak ister miydiniz? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı lütfen unutmayın. Sağlıcakla kalın.

Cevap bırakın