Yapay Zekaya Görsel Çizdirmeye İlişkin Bilinmesi Gerekenler

Yapay zeka tarafından, çizmiş olduğunuz basit tasarımlar profesyonel bir görsele dönüştürülebilir.  NVIDIA Canvas bu hususa hizmet etmekte olan bir yapay zeka programıdır.

Günümüzde adeta insan gibi düşünebilen yapay zeka , insanlardan en büyük farkı olarak milyonlarca belki de milyarlarca veriyi beraber kullanıp işleyebilir ve o verilerden en doğru sonucu ortaya çıkararak hareket edebilir.

NVIDIA CANVAS

NVIDIA tarafından gerçekleştirilen yapay zeka ile görsel çizdirmek ise yapay zekayı eğlenceli bir şekilde kullanabilmek için sunulan araçlardan biridir. Yine de bu hizmet yalnızca eğlenmek amacını gütmez. Kullanımına göre bazı değişiklikler de arz eder.

Yapay zeka insan gibi düşünmeye ve hareket etmeye çalışan ve kendisini sürekli olarak geliştiren bir sistem olup, giderek gelişmeye devam etmektedir.

Yapay zeka destekli NVIDIA Canvas programını kullanarak basit tasarımları gerçek bir fotoğraf haline dönüştürebilirsiniz. Mesela bir dağ, deniz gibi yapıları resme döktünüz diyelim; Canvas yapay zeka desteği ile harika tasarımlar ortaya çıkarabilir. Programın içerisinde bulunan manzara çizimlerini özelleştirmeniz de mümkün hale gelmektedir.

nvidia.com/en-us/studio/canvas/ adresinden indirip kullanabileceğiniz Canvas hala beta aşamasındadır ve geliştirilme süreci devam etmektedir. Programı kullanabilmek için güçlü bir bilgisayara sahip olmak gerekmektedir.

Cevap bırakın