YouTube Üzerinde Yılın En Çok İzlenen Videoları ( Türkiye)

Dünyanın en çok vakit geçirilen internet sitesi olan YouTube üzerinde ülkemizde yılın en çok izlenen videoları hangileri oldu dersiniz? İşte o videolar…


Artık 2020 yılının son günlerini yaşıyoruz. Oldukça zorlu bir yıl olan 2020 özellikle pandemi nedeniyle hemen hemen herkesin evinde oturduğu bir yıl oldu. İnsanlar genelde evlerinden çıkamadı ve bu durum maalesef hala devam ediyor.

YouTube platformu yıl genelinde ülkemizde en çok kullanılan internet sitelerinden biri oldu. YouTube üzerinde yılın en çok izlenen videoları ise Türkiye çapında açıklandı. Peki Türkiye’de en fazla izlenen YouTube videoları hangileri oldu dersiniz?


İşte yılın en çok izlenen YouTube videoları listesi:

  • ENES BATUR – DOLUNAY TİKTOK VİDEOLARI TEPKİ
  • Hurvivor (46.Bölüm) – Çok Güzel Hareketler 2
  • WHATSAPP’ın 10 GİZLİ ÖZELLİĞİ (Silinen Mesajları Okuma, Mavi Tik Hilesi, Engeli Anlama)
  • Konuşan Kediler 20 – En Komik Kedi Videoları
  • Masumlar Apartmanı – 1. Bölüm

Yayınlanan listede Enes Batur’un videosunun yılın en çok izlenen video olması dikkat çekerken bir başka dikkat çeken nokta da Whatsapp’ın 10 gizli özelliğinin çok merak edilmesi oldu. Aynı zamanda TV programı ve dizilerine dair büyük bir ilginin olması da dikkat çekerken görünen o ki insanlar YouTube platformuna televizyon dizileri ve programlarını izlemek için de çok fazla uğruyor. Televizyonda oynayan bir dizide sık sık reklam arası giriyor veya kişi o an başka bir işi olduğunda diziyi kaçırabiliyor. YouTube üzerinde yayınlanan dizi ve program bölümlerini ise istedikleri an durdurup geri sararak rahatlıkla izleyebiliyorlar.


Cevap bırakın